plasma-workspace - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
hi: दिखावट

en: %1 Details
hi: %1 विवरण

en: Sensors Details
hi: सेंसरों का विवरण

en: System Monitor
hi: तंत्र परिवीक्षक

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
hi: तंत्र परिवीक्षक खोलें
