plasma-workspace - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Open Containing Folder
hi: युक्त फोल्डर खोलें

en: Audio
hi: श्रव्य

en: Image
hi: छवि

en: Video
hi: वीडियो

en: Spreadsheet
hi: स्प्रेडशीट

en: Presentation
hi: प्रस्तुतीकरण

en: Folder
hi: फ़ोल्डर

en: Document
hi: दस्तावेज़

en: Archive
hi: अभिलेखागार
