kcmstyle - en to hne translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
hne: ये सैली बर कान्फिगरेसन गोठ लोड करे मं गलती होइस.

en: Configure %1
hne: कान्फिगर करव %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
hne: टैब 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
hne: सही-डब्बा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
hne: रेडियो बटन

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
hne: टैब 2
