kcmcolors 0 - en to hr translation catalogue (112 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
hr: Tekst prozotra na pozadini prozora

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
hr: Tekst gumba na pozadini gumba

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
hr: Gumb

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani normalni tekst protiv Odabrane normalne pozadine

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
hr: Odabrani tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani tekst poveznice protiv Odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani tekst posjećene poveznice protiv odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani aktivni tekst protiv odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani neaktivni tekst protiv odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani negativni tekst protiv odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani neutralni tekst protiv odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
hr: Odabrani pozitivan tekst protiv odabrane normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
hr: Pogled normalnog teksta protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
hr: Pogled teksta poveznice protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
hr: Pogled posjećene poveznice protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
hr: Pogled aktivnog teksta protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
hr: Pogled neaktivnog tejsta protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
hr: Pogled negativnog teksta protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
hr: Pogled neutralnog teksta protiv pogleda normalne pozadine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
hr: Pogled pozitivnog teksta protiv pogleda normalne pozadine

en: Varies
hr: Razlike

en: Normal Background
hr: Normalna pozadina

en: Alternate Background
hr: Alternativna pozadina

en: Normal Text
hr: Normalni tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
hr: Neaktivni tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
hr: Aktivni tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
hr: Tekst poveznice

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
hr: Tekst posjećenje poveznice

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
hr: Negativni tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
hr: Neutralni tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
hr: Pozitivan tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
hr: Ukras fokusa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
hr: Ukras na prijelaz mišem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
hr: Skup Boja:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
hr: Skup boja za pregled/mijenjanje

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
hr: Česte boje

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
hr: Prikaz

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
hr: Prozor

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
hr: Odabrano

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
hr: Info-oblačić

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
hr: Novi red

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
hr: Pozadina ove i sl. površina

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
hr: Tekst ove i sl. površina

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
hr: Pozadina prozora

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
hr: Tekst prozora

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
hr: Pozadina gumba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
hr: Tekst gumba

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
hr: Pozadina odabranog teksta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
hr: Odabrani tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
hr: Neaktivni odabrani tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
hr: Pozadina opisa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
hr: Tekst opisa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
hr: Aktivna naslovna traka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
hr: Tekst aktivne naslovne trake

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
hr: Druga aktivna naslovna traka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
hr: Neaktivna naslovna traka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
hr: Tekst neaktivne naslovne trake

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
hr: Druga neaktivna naslovna traka

en: Options
hr: Opcije

en: Colors
hr: Boje

en: Save Color Scheme
hr: Spremi shemu bojanja

en: &Enter a name for the color scheme:
hr: &Unesite naziv sheme bojanja:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
hr: Shema bojanja s tim nazivom već postoji.
    Želite li prepisati preko nje?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
hr: Nemate dozvolu za prebrisati tu shemu

en: Error
hr: Greška

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
hr: Boja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
hr: Intenzitet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
hr: Tip efekta onemogućene boje

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
hr: Ništa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
hr: Tip efekta onemogućenog intenziteta

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
hr: Ništa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
hr: Kontrast:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
hr: Količina efekta onemogućene boje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
hr: Količina efekta onemogućenog intenziteta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
hr: Onemogućene boje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
hr: Onemogućen tip kontrasta

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
hr: Ništa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
hr: Onemogućena količina kontrasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
hr: Na popisu osjenčaj stupac sortiranja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
hr: Sjenčanje okvira i efekti osvjetljnja ("3D")

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
hr: Sjenčanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum
hr: Maksimum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum
hr: Minimum:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
hr: Kontrast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
hr: Normalni tekst na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
hr: normalno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
hr: Tekst poveznice na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
hr: veza

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
hr: Tekst posjećene poveznice na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
hr: posjećeno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
hr: Aktivni tekst na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
hr: aktivno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
hr: Neaktivni tekst na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
hr: neaktivno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
hr: Negativno tekst na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
hr: negativno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
hr: Neutralni tekst na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
hr: neutralno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
hr: Pozitivni tekst na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
hr: pozitivno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
hr: Prijelaz mišem na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
hr: prijelaz mišem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
hr: Tekst poveznice na pozadini poveznice
    (Napomena: Pozadina poveznice je izvedena iz teksta poveznice i ne može biti odvojeno konfigurirana u ovom trenutku)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
hr: Tekst posjećene poveznice na pozadini posjećene poveznice
    (Napomena: Posjećena poveznica je izvedena iz posjećenog teksta poveznice i trenutno ne može biti odvojeno konfigurirana)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
hr: Aktivni tekst na aktivnoj pozadini
    (Napomena: Aktivna pozadina je izvedena iz aktivnog teksta i trenutno ne može biti odvojeno konfigurirana)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
hr: Neaktivan tekst na alternativnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
hr: alternativno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
hr: Negativno tekst na negativnoj pozadini
    (Napomena: Negativna pozadina je izvedena iz negativnog teksta i trenutno ne može biti odvojeno konfigurirana)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
hr: Neutralni tekst na neutralnoj pozadini
    (Napomena: Neutralna pozadina je izvedena iz neutralnog teksta i trenutno ne može biti odvojeno konfigurirana)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
hr: Pozitivan tekst na pozitivnoj pozadini
    (Napomena: Pozitivna pozadina je izvedena iz pozitivnog teksta i trenutno ne može biti odvojeno konfigurirana)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
hr: Fokus na normalnoj pozadini

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore9)
en: focus
hr: fokus
