klipper 0 - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Add Action...
hr: Dodaj radnju …

en: Edit Action...
hr: Uredi radnju …

en: Delete Action
hr: Izbriši radnju

[ctx: General Config]
en: General
hr: Općenito

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Ignore
hr: Zanemari

en: Replace Clipboard
hr: Zamijeni odlagalište

en: Add to Clipboard
hr: Dodaj na odlagalište

en: Command
hr: Naredba

en: Description
hr: Opis

en: Action Properties
hr: Svojstva radnje

en: Description:
hr: Opis:

en: Should Klipper start automatically when you login?
hr: Treba li se Klipper sam pokrenuti prilikom prijave?

en: Automatically Start Klipper?
hr: Automatski pokreći Klipper?

en: Start
hr: Pokreći

en: Do Not Start
hr: Ne pokreći

en: Edit Contents
hr: Izmjeni sadržaj

en: Mobile Barcode
hr: Mobilni barkod

en: Clipboard history
hr: Povijest odlagališta

en: up
hr: gore

en: current
hr: trenutno

en: down
hr: dolje

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
hr: Inačica Klippera

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
hr: Odabiri samo tekst

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
hr: Koristi grafički uređivač regularnih izraza

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
hr: Nema radnji za WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
hr: Lažni unos za označavanje promjena u widgetu sa stablom radnji

en: Clipboard is empty
hr: Odlagalište je prazno

en: Author
hr: Autor

en: Original Author
hr: Izvorni autor

en: Contributor
hr: Pridonositelj

en: Bugfixes and optimizations
hr: Ispravke grešaka i optimizacije

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: &More
hr: &Više

en: Clipboard Contents
hr: Sadržaj odlagališta

en: Disable This Popup
hr: Onemogući ovaj skočni izbornik

en: &Cancel
hr: &Prekini
