ksmserver 0 - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
hr: Odjavu zaustavio/la '%1'

en: Restores the saved user session if available
hr: Ako je dostupno, obnavlja spremljenu korisničku sesiju

en: Also allow remote connections
hr: Dopusti i udaljeno povezivanje

en: Log Out
hr: Odjava

en: Log Out Without Confirmation
hr: Odjava bez potvrde

en: Halt Without Confirmation
hr: Zaustavljanje bez potvrde

en: Reboot Without Confirmation
hr: Ponovno pokreni bez potvrde
