plasma_applet_lockout - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: General
hr: Općenito

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Hibernate
hr: Hibernacija

en: Lock the screen
hr: Zaključaj zaslon

en: Switch user
hr: Zamijeni korisnika

en: Start a parallel session as a different user
hr: Pokreni paralelnu sjednicu kao drugi korisnik

en: Sleep (suspend to RAM)
hr: Spavanje (zaustavljanje u RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
hr: Hibernacija (zaustavljanje na disk)
