plasma_engine_keystate - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
hr: Lijevi gumb

en: Right Button
hr: Desni gumb

en: Middle Button
hr: Srednji gumb

en: First X Button
hr: Prvi X gumb

en: Second X Button
hr: Drugi X gumb

en: Pressed
hr: Pritisnut

en: Latched
hr: Otpušten

en: Locked
hr: Zaključan
