kcmstyle 0 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
hr: Došlo je do greške prilikom učitavanja dijaloga za podešavanje ovog stila.

en: Configure %1
hr: Podesi %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
hr: Kartica 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
hr: Kvadratić

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
hr: Radio gumb

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
hr: Kartica 2
