kcmicons - en to hsb translation catalogue (21 entries)

en: Main Toolbar
hsb: Hłowny nastrojowy pask

en: Small Icons
hsb: Małe piktogramy

en: Dialogs
hsb: Dialogi

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
hsb: Mjeno tuchwilneje wobrazkoweje temy

note: i18n: ectx: label, entry (desktopSize), group (DesktopIcons)
en: Desktop icons size
hsb: Wulkosć wobrazkow za dźěłowy powjerch

note: i18n: ectx: label, entry (toolbarSize), group (ToolbarIcons)
en: Toolbar icons size
hsb: Wulkosć wobrazkow za nastrojowy pask

note: i18n: ectx: label, entry (mainToolbarSize), group (MainToolbarIcons)
en: Main toolbar icons size
hsb: Wulkosć wobrazkow za hłowny nastrojowy pask

note: i18n: ectx: label, entry (smallSize), group (SmallIcons)
en: Small icons size
hsb: Małe wobrazki

note: i18n: ectx: label, entry (panelSize), group (PanelIcons)
en: Panel icons size
hsb: Wulkosć wobrazkow za panel

note: i18n: ectx: label, entry (dialogSize), group (DialogIcons)
en: Dialog icons size
hsb: Wulkosć wobrazkow za dialogi

en: Unable to create a temporary file.
hsb: Njemóžu temporarnu dataju stworić.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
hsb: Njemóžu temowy archiw %1 sćahnyć

en: The file is not a valid icon theme archive.
hsb: Dataja njeje korektny temowy archiw.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
hsb: Problem je so zjewił při instalaciji; wjetšina temow pak je so instalowała

en: Theme installed successfully.
hsb: Tema je so wuspěšnje instalowała.

en: This module allows you to choose the icons for your desktop.
hsb: Tutón modul Wam zmóžni sej wobrazki za dźěłowy powjerch wuzwolić.

en: Remove Icon Theme
hsb: Wobrazkowu temu wumaznyć

en: Restore Icon Theme
hsb: Wobrazkowu temu znowa nastajić

en: Configure Icon Sizes
hsb: Wulkosće wobrazkow připrawić

en: Open Theme
hsb: Temu wočinić

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
hsb: Temowe dataje (*.tar.gz *.tar.bz2)
