desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (24 entries)

en: Add Action...
hsb: Akciju dodać...

en: Edit Action...
hsb: Akciju wobdźěłać...

en: Delete Action
hsb: Akciju zničić

[ctx: General Config]
en: General
hsb: Powšitkownje

en: General Configuration
hsb: Powšitkowne připrawjenje

en: Actions Configuration
hsb: Připrawjenje akcijow

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
hsb: Skrótšenki

en: Shortcuts Configuration
hsb: Připrawjenje skótšenkow

en: Ignore
hsb: Ignorować

en: Replace Clipboard
hsb: Zapisnik narunać

en: Add to Clipboard
hsb: K zapisnikej dodać

en: Command
hsb: Přikaz

en: Description
hsb: Wopisanje

en: Action Properties
hsb: Swójstwa akcije

en: Description:
hsb: Wopisanje:

en: Start
hsb: Započeć

en: Clipboard history
hsb: Wobsah zapisnika

en: Search…
hsb: Pytać...

en: Clipboard is empty
hsb: Zapisnik je prózdny

en: No matches
hsb: Ničo njenamakał

en: Author
hsb: Awtor

en: &More
hsb: &Wjace

en: Clipboard Contents
hsb: Wobsah zapisnika &zasunyć

en: &Cancel
hsb: &Přetorhnyć
