plasma-workspace - en to hsb translation catalogue (55 entries)

en: Open with:
hsb: Wočinić z:

en: Properties
hsb: Swójstwa

en: Add to Desktop
hsb: K dźěłowemu powjerchej dodać

en: Add to Panel (Widget)
hsb: K panelej dodać (widget)

en: Pin to Task Manager
hsb: Na rjadowar programow přilěpić

en: Recent Files
hsb: Njedawno wužiwane dataje

en: Forget Recent Files
hsb: Njedawno wužiwane dataje zabyć

en: Edit Application…
hsb: Aplikaciju wobdźěłać...

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
hsb: Deinstalować abo přidawki rjadować...

en: Hide Application
hsb: Aplikaciju chować

en: Applications
hsb: Aplikacije

en: Unhide Applications in this Submenu
hsb: Pokaž aplikacije w tutym podmeniju

en: Unhide Applications in '%1'
hsb: Pokaž aplikacije w '%1'

en: Show KRunner
hsb: KRunner pokazać

en: Search, calculate, or run a command
hsb: Pytać, ličić, abo přikaz wuwjesć

en: Computer
hsb: Kompjuter

en: Show Contact Information…
hsb: Kontaktnu informaciju pokazać...

note: i18n.
en: Favorites
hsb: Najlubše

en: Contacts
hsb: Kontakty

en: Forget Contact
hsb: Kontakt zabyć

en: Forget All Contacts
hsb: Wšitke kontakty zabyć

en: Recently Used
hsb: Njedawno wužiwane

en: Files
hsb: Dataje

en: Forget Application
hsb: Aplikaciju zabyć

en: Open Containing Folder
hsb: Zapisk  z tutym elementom wočinić

en: Forget File
hsb: Dataju zabyć

en: Forget All
hsb: Wšitke zabyć

en: Forget All Applications
hsb: Wšitke aplikacije zabyć

en: Forget All Files
hsb: Wšitke dataje zabyć

en: Hide %1
hsb: %1 chować

en: All Applications
hsb: Wšitke aplikacije

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
hsb: Tole njeměło so widźeć! Wužiwaj KICKER_FABOVORITES_MODEL

en: Recent Contacts
hsb: Njedawno wužiwane kontakty

en: Often Used Files
hsb: Husto wužiwane dataje

en: Recent Applications
hsb: Njedawno wužiwane aplikacije

en: Often Used Applications
hsb: Husto wužiwane aplikacije

en: Power / Session
hsb: Milina / Posedźenje

en: Search results
hsb: Wuslědki pytanja

en: Lock
hsb: Zamknyć

en: Log Out
hsb: So wotzjewić

en: Save Session
hsb: Posedźenje zawěsćić

en: Switch User
hsb: Na hinašeho wužiwarja přešaltować

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
hsb: Spinkać

en: Hibernate
hsb: Zymski spar

en: Restart
hsb: Znowa startować

en: Shut Down
hsb: Hasnyć

en: Session
hsb: Posedźenje

en: Lock screen
hsb: Wobrazowku zamknyć

en: End session
hsb: Kónc posedźenja

en: Start a parallel session as a different user
hsb: Paralelne posedźenje startować jako hinaši wužiwar

en: Suspend to RAM
hsb: Zastajić do RAMa

en: Suspend to disk
hsb: Zastajić do tačele

en: Restart computer
hsb: Kompjuter znowa startować

en: Turn off computer
hsb: Kompjuter hasnyć

en: System actions
hsb: Systemowe akcije
