plasma-workspace - en to hsb translation catalogue (9 entries)

en: Return to Clipboard
hsb: Wróćo do zapisnika

en: Clipboard Contents
hsb: Wobsah zapisnika

en: Clipboard is empty
hsb: Zapisnik je prózdny

en: Configure Clipboard…
hsb: Zapisnik připrawić

en: Clear History
hsb: Předchadne wobsahi zabyć

en: Invoke action
hsb: Akciju zwołać

en: Edit contents
hsb: Wobsah wobdźěłać

en: Remove from history
hsb: Zabyć

en: No matches
hsb: Ničo njenamakał
