plasma-workspace - en to hsb translation catalogue (40 entries)

en: Appearance
hsb: Napohlad

en: Calendar
hsb: Protyka

en: Time Zones
hsb: Časowe pasy

en: Events
hsb: Podawki

[ctx: @action:button Add event]
en: Add…
hsb: Dodać…

en: No events for today
hsb: Žane podawki dźensa

en: No events for this day
hsb: Žane podawki na tutym dnju

en: Switch…
hsb: Přešaltować…

en: Switch to another timezone
hsb: Na druhi časowy pas přešaltować

en: Information:
hsb: Informacija:

en: Show date
hsb: Datum pokazać

en: Adaptive location
hsb: Městnosć so připrawja

en: Show seconds
hsb: Sekundy pokazać

en: Show time zone:
hsb: Časowy pas pokazać:

en: Only when different from local time zone
hsb: Jenož hdyž so wot lokalneho časoweho pasa rozeznawa

en: Always
hsb: Přeco

en: Display time zone as:
hsb: Časoy pas pokazać jako:

en: Code
hsb: Kod

en: City
hsb: Město

en: Offset from UTC time
hsb: Wotstawk wot UTC

en: Time display:
hsb: Pokazowanje časa:

en: 12-Hour
hsb: 12 hodźin

en: Use Region Defaults
hsb: Standard za region

en: 24-Hour
hsb: 24 hodźin

en: Change Regional Settings…
hsb: Nastajenja regiona připrawić...

en: Date format:
hsb: Format datuma:

en: Long Date
hsb: Dołhi datum

en: Short Date
hsb: Krótki datum

en: ISO Date
hsb: ISO-datum

[ctx: custom date format]
en: Custom
hsb: Po wužiwarju

en: General:
hsb: Powšitkownje:

en: Show week numbers
hsb: Tydźenje čisłować

en: First day of week:
hsb: Prěni dźeń tydźenja:

en: Available Plugins:
hsb: Zašćepki, kiž su k dispoziciji:

en: Clock is currently using this time zone
hsb: Časnik wužiwa nětko tutón časowy pas

en: Copy to Clipboard
hsb: Do zapisnika kopěrować

en: Set Time Format…
hsb: Časowy format připrawić...

en: Other Calendars
hsb: Druhe protyki

[ctx: This means "Local Timezone"]
en: Local
hsb: Na tutym ličaku

en: System's local time zone
hsb: Lokalny časowy pas systema
