plasma-workspace - en to hsb translation catalogue (20 entries)

en: General
hsb: Powšitkownje

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
hsb: Akcije pokazać:

en: Logout
hsb: So wotzjewić

en: Shutdown
hsb: Hasnyć

en: Reboot
hsb: Znowa startować

en: Lock
hsb: Zamknyć

en: Switch User
hsb: Na hinašeho wužiwarja přešaltować

en: Hibernate
hsb: Zymski spar

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
hsb: Spinkać

en: Lock the screen
hsb: Wobrazowku zamknyć

en: Switch user
hsb: Na hinašeho wužiwarja přešaltować

en: Start a parallel session as a different user
hsb: Paralelne posedźenje startować jako hinaši wužiwar

en: Shutdown…
hsb: Hasnyć...

en: Turn off the computer
hsb: Kompjuter hasnyć

en: Restart…
hsb: Znowa startować…

en: Reboot the computer
hsb: Kompjuter znowa startować

en: Logout…
hsb: So wotzjewić…

en: End the session
hsb: Posedźenje zakónčić

en: Sleep (suspend to RAM)
hsb: Spinkać (zastajić do RAMa)

en: Hibernate (suspend to disk)
hsb: Zymski spar (zastajić do tačele)
