plasma-workspace - en to hsb translation catalogue (37 entries)

en: Keyboard Layout: %1
hsb: Tastaturowy Layout: %1

en: Username
hsb: Mjeno wužiwarja

en: Password
hsb: Hesło

en: Log In
hsb: So přizjewić

en: Caps Lock is on
hsb: Stajne wulkopisanje je zaswěćene

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
hsb: Spinkać

en: Restart
hsb: Znowa startować

en: Shut Down
hsb: Hasnyć

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
hsb: Něšto druhe…

en: Type in Username and Password
hsb: Zapodajće mjeno wužiwarja a hesło

en: List Users
hsb: Wužiwarjow naličić

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
hsb: Wirtuelna tastatura

en: Login Failed
hsb: Přizjewjenje njeje so poradźiło

en: Desktop Session: %1
hsb: Powjerchowe posedźenje: %1

en: Battery at %1%
hsb: Aku při %1%

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
hsb: Njewužiwa so

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on TTY %1 (Display %2)
hsb: na TTY %1 (Wobrazowka %2)

en: Unlocking failed
hsb: Wotamknjenje so njeje poradźiło

en: Hibernate
hsb: Zymski spar

en: Switch User
hsb: Na hinašeho wužiwarja přešaltować

en: Switch to This Session
hsb: Na tute posedźenje přešaltować

en: Start New Session
hsb: Nowe posedźenje započeć

en: Back
hsb: Wróćo

[ctx: Button to change keyboard layout]
en: Switch layout
hsb: Layout změnić

en: Unlock
hsb: Wotamknyć

en: No media playing
hsb: Žadyn medij so njewothrawa

en: Previous track
hsb: Předchadny track

en: Play or Pause media
hsb: Medij wothrawać/zastajić

en: Next track
hsb: Přichodny track

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
hsb[0]: %1 dalši wužiwar je tuchwilu přizjewjeny. Hdyž so kompjuter hasnje abo znowa startuje, móhł tutón wužiwar daty zhubić.
hsb[1]: %1 dalšej wužiwarjej staj tuchwilu přizjewjenaj. Hdyž so kompjuter hasnje abo znowa startuje, móhłoj tutaj wužiwarjej daty zhubić.
hsb[2]: %1 dalši wužiwarjo su tuchwilu přizjewjeni. Hdyž so kompjuter hasnje abo znowa startuje, móhli tući wužiwarjo daty zhubić.
hsb[3]: %1 dalšich wužiwarjow je tuchwilu přizjewjenych. Hdyž so kompjuter hasnje abo znowa startuje, móhli tući wužiwarjo daty zhubić.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
hsb: Po znowastarowanju póńdźe kompjuter do firmware-setupa.

en: Log Out
hsb: So wotzjewić

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
hsb[0]: Startuju znowa za %1 sekundu
hsb[1]: Startuju znowa za %1 sekundźe
hsb[2]: Startuju znowa za %1 sekundy
hsb[3]: Startuju znowa za %1 sekundow

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
hsb[0]: Kompjuter so hasnje za %1 sekundu
hsb[1]: Kompjuter so hasnje za %1 sekundźe
hsb[2]: Kompjuter so hasnje za %1 sekundy
hsb[3]: Kompjuter so hasnje za %1 sekundow

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
hsb[0]: Wotzjewju wužiwarja za %1 sekundu
hsb[1]: Wotzjewju wužiwarja za %1 sekundźe
hsb[2]: Wotzjewju wužiwarja za %1 sekundy
hsb[3]: Wotzjewju wužiwarja za %1 sekundow

en: OK
hsb: W porjadku

en: Cancel
hsb: Přetorhnyć
