KDE 4.1 - en to hu translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (cursorTheme), group (Mouse)
en: Name of the current cursor theme
hu: A jelenlegi kurzortéma neve

note: i18n: ectx: label, entry (cursorSize), group (Mouse)
en: Current cursor size
hu: Jelenlegi kurzorméret

en: You have to restart the Plasma session for these changes to take effect.
hu: A Plasma munkamenetet újra kell indítani, hogy a módosítások érvényesüljenek.

en: Unable to create a temporary file.
hu: Nem lehet létrehozni egy ideiglenes fájlt.

en: Unable to download the icon theme archive: %1
hu: Nem lehet letölteni a(z) %1 ikontéma-archívumot.

en: The file is not a valid icon theme archive.
hu: A fájl nem ikontéma-archívum.

en: Failed to create 'icons' folder.
hu: Nem sikerült létrehozni az „icons” mappát.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
hu: Már létezik %1 nevű téma az ikontéma-mappában. Felül szeretné írni az újjal?

en: Overwrite Theme?
hu: Felül szeretné írni a témát?

en: Theme installed successfully.
hu: A téma sikeresen települt.

en: Remove Theme
hu: Téma eltávolítása

en: Restore Cursor Theme
hu: Kurzortéma visszaállítása

en: This module lets you choose the mouse cursor theme.
hu: Ebben a modulban beállíthatja az egérkurzot témáját és megjelenését.

en: Size:
hu: Méret:

en: &Install from File…
hu: &Telepítés fájlból…

en: &Get New Cursors…
hu: Ú&j kurzorok letöltése…

en: Open Theme
hu: Téma megnyitása

en: Cursor Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
hu: Kurzortéma-fájlok (*.tar.gz, *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the mouse cursor theme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
hu: Ez az eszköz lehetővé teszi a jelenlegi Plasma munkamenet kurzortémájának beállítását anélkül, hogy véletlenül egy nem elérhetőt, vagy már beállítottat választana ki.

en: The name of the cursor theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
hu: A Plasma munkamenethez beállítandó kurzortéma neve (teljes elérési út megadása esetén csak az útvonal utolsó része lesz figyelembe véve)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
hu: A rendszer összes elérhető témájának megjelenítése (és hogy melyik a jelenlegi téma)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
hu: A kért „%1” téma már be van állítva, mint aktuálisa téma a jelenlegi Plasma munkamenetben.

en: Successfully applied the mouse cursor theme %1 to your current Plasma session
hu: A(z) %1 kurzortéma sikeresen beállítva a jelenlegi Plasma munkamenethez

en: You have to restart the Plasma session for your newly applied mouse cursor theme to display correctly.
hu: A Plasma munkamenetet újra kell indítani, hogy a beállított új kurzortéma megfelelően jelenjen meg.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
hu: A(z) „%1” téma nem található. A téma a következő opciók egyike kell, hogy legyen: %2

en: You have the following mouse cursor themes on your system:
hu: Az alábbi kurzortémák találhatók meg a rendszeren:

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
hu: (Elérhető méretek: %1)
