KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
hu: A kijelentkezést megszakította: „%1”

en: $HOME not set!
hu: A $HOME nincs beállítva!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
hu: A $HOME mappa (%1) nem létezik.

en: No write access to $HOME directory (%1).
hu: Nincs írási jog a $HOME mappára (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
hu: Nincs olvasási jog a $HOME mappára (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
hu: A $HOME mappában (%1) elfogyott a hely.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
hu: A $HOME mappába (%2) írás a(z) „%1” hibával meghiúsult

en: No write access to '%1'.
hu: Nincs írási jog ehhez: „%1”.

en: No read access to '%1'.
hu: Nincs olvasási jog ehhez: „%1”.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
hu: Az átmeneti mappában (%1) elfogyott a hely.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
hu: Az átmeneti mappába (%2) írás a(z)
       „%1” hibával meghiúsult

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
hu: A következő telepítési problémák lettek észlelve
    a Plasma indítása során:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
hu: 
    
    A Plasma nem tud elindulni.

en: Plasma Workspace installation problem!
hu: Plasma Workspace telepítési probléma!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
hu: Nagy megbízhatóságú Plasma munkamenetkezelő, mely közvetlenül tudja
    kezelni az X11R6 munkamenetkezelő protokollt (XSMP).

en: Restores the saved user session if available
hu: Az utolsó elmentett állapot visszatöltése (ha lehetséges)

en: Also allow remote connections
hu: Távoli kapcsolatok engedélyezése

en: Starts the session in locked mode
hu: Munkamenet indítás zárolt módban

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
hu: Indítás képernyőzárolás támogatása nélkül. Csak akkor szükséges, ha más komponens biztosítja a képernyőzárolást.

en: Session Management
hu: Munkamenetkezelés

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Log Out Without Confirmation
hu: Kijelentkezés megerősítés nélkül

en: Halt Without Confirmation
hu: Leállítás megerősítés nélkül

en: Reboot Without Confirmation
hu: Újraindítás megerősítés nélkül
