plasma-workspace - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Failed to create icon widgets folder '%1'
hu: Nem sikerült létrehozni mappát a widget ikonjainak: „%1”

en: Failed to copy icon widget desktop file from '%1' to '%2'
hu: Nem sikerült átmásolni a widget desktop fájlját. Forrás: „%1”, cél: „%2”

en: Open Containing Folder
hu: Tartalmazó mappa megnyitása

en: Properties for %1
hu: A(z) %1 tulajdonságai

en: Properties
hu: Tulajdonságok
