KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: General
hu: Általános

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
hu: Műveletek megjelenítése:

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Shutdown
hu: Leállítás

en: Reboot
hu: Újraindítás

en: Lock
hu: Zárolás

en: Switch User
hu: Felhasználóváltás

en: Hibernate
hu: Hibernálás

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
hu: Alvó állapot

en: Lock the screen
hu: Képernyőzárolás

en: Switch user
hu: Felhasználóváltás

en: Start a parallel session as a different user
hu: Párhuzamos munkamenet indítása másik felhasználóként

en: Shutdown…
hu: Leállítás…

en: Turn off the computer
hu: A számítógép kikapcsolása

en: Restart…
hu: Újraindítás…

en: Reboot the computer
hu: A számítógép újraindítása

en: Logout…
hu: Kijelentkezés…

en: End the session
hu: A munkamenet befejezése

en: Sleep (suspend to RAM)
hu: Alvó állapot (felfüggesztés memóriába)

en: Hibernate (suspend to disk)
hu: Hibernálás (felfüggesztés merevlemezre)
