plasma-workspace - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: %1 Details
hu: %1 beállítások

en: Sensors Details
hu: Szenzorbeállítások

en: System Monitor
hu: Rendszermonitor

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
hu: Rendszermonitor megnyitása…
