KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
hu: Bal egérgomb

en: Right Button
hu: Jobb egérgomb

en: Middle Button
hu: Középső egérgomb

en: First X Button
hu: Első X gomb

en: Second X Button
hu: Második X gomb

en: Pressed
hu: Lenyomva

en: Latched
hu: Lerögzítve

en: Locked
hu: Zárolva
