KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Search %1 for %2
hu: %2 keresése itt: %1

en: Opens "%1" in a web browser with the query :q:.
hu: „%1” megnyitása böngészőben a(z) :q: kereséssel

en: Search using the DuckDuckGo bang syntax
hu: Keresés a DuckDuckGo szintaxisával

en: Search in private window
hu: Keresés privát ablakban

en: Search in incognito window
hu: Keresés inkognitó ablakban
