KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
hu: A(z) %1 érvénytelen GTK témaarchívum.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
hu: Hiba történt a stílushoz tartozó beállítóablak betöltése közben.

en: Failed to apply selected style '%1'.
hu: Nem sikerült alkalmazni a kiválasztott stílust: „%1”.

en: Configure %1
hu: A(z) %1 beállításai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
hu: 1. lap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
hu: Nyomógomb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
hu: Kombinált lista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
hu: Választógomb

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
hu: 2. lap

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
hu: Alkalmazásstílus

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
hu: Ikonok megjelenítése a nyomógombokon

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
hu: Ikonok megjelenítése a menükben

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
hu: Fő eszköztár címkéje

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
hu: Másodlagos eszköztár címkéje

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
hu: Ikonok és eszköztárak beállítása

en: Show icons:
hu: Ikonok megjelenítése:

en: On buttons
hu: A gombokon

en: In menus
hu: A menükben

en: Main toolbar label:
hu: Fő eszköztár címkéje:

en: None
hu: Nincs

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Beside icons
hu: Az ikonok mellett

en: Below icon
hu: Az ikon alatt

en: Secondary toolbar label:
hu: Másodlagos eszköztár címkéje:

en: GNOME/GTK Application Style
hu: GNOME/GTK alkalmazásstílus

en: GTK theme:
hu: GTK téma:

en: Preview…
hu: Előnézet…

en: Install from File…
hu: Telepítés fájlból…

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
hu: Új GNOME/GTK alkalmazásstílusok letöltése…

en: Select GTK Theme Archive
hu: GTK témaarchívum kiválasztása

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
hu: GTK témaarchívum (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
hu: Ikonok és eszköztárak beállítása…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
hu: GNOME/GTK alkalmazásstílusok beállítása…

en: Configure Style…
hu: Beállítás…
