plasma-workspace - en to hu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
hu: Kijelző észlelve

en: A display has been plugged in.
hu: Egy kijelzőt csatlakoztattak.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
hu: Kijelző eltávolítva

en: A display has been unplugged.
hu: Egy kijelzőt leválasztottak.

en: %1 has been plugged in.
hu: %1 csatlakoztatva.

en: A USB device has been plugged in.
hu: Egy USB-eszközt csatlakoztattak.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
hu: USB-eszköz észlelve

en: %1 has been unplugged.
hu: %1 leválasztva.

en: A USB device has been unplugged.
hu: Egy USB-eszközt leválasztottak

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
hu: USB-eszköz eltávolítva
