plasma-workspace - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
hu: &Végrehajtás

en: Templates
hu: Sablonok

en: Desktop Shell Scripting Console
hu: Asztali felület parancsfájlkonzol

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Load
hu: Betöltés

en: Use
hu: Használat

en: Output
hu: Kimenet

en: Unable to load script file <b>%1</b>
hu: Nem lehet betölteni a(z) <b>%1</b> parancsfájlt

en: Open Script File
hu: Parancsfájl megnyitása

en: Save Script File
hu: Parancsfájl mentése

en: Executing script at %1
hu: Parancsfájl végrehajtása ekkor: %1

en: Runtime: %1ms
hu: Futásidő: %1 ms
