plasma-workspace - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enable QML Javascript debugger
hu: QML Javascript hibakereső bekapcsolása

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
hu: A plasmoid életben tartása az értesítési területen, még az ablak bezárása után is.

en: Force loading the given shell plugin
hu: A megadott bővítmény betöltésének kényszerítése

en: The applet to open.
hu: A megnyitandó kisalkalmazás.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
hu: A plasmoidnak átadandó argumentumok.

en: Close %1
hu: %1 bezárása
