plasma-desktop - en to hu translation catalogue (109 entries)

en: No fingerprint device found.
hu: Nem található ujjlenyomat-olvasó eszköz.

en: Retry scanning your finger.
hu: Próbálja meg újra az ujj beolvasását.

en: Swipe too short. Try again.
hu: A húzás túl rövid volt. Próbálja újra

en: Finger not centered on the reader. Try again.
hu: Az ujja nincs az olvasó közepén. Próbálja újra.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
hu: Vegye el az ujját az olvasóról, és próbálja meg újra.

en: Fingerprint enrollment has failed.
hu: Az ujjlenyomat regisztrációja sikertelen.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
hu: Nincs több hely ehhez az eszközhöz, töröljön más ujjlenyomatokat a folytatáshoz.

en: The device was disconnected.
hu: Az eszközt leválasztották.

en: An unknown error has occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Change Password
hu: Jelszó módosítása

en: Set Password
hu: Jelszó beállítása

en: Password
hu: Jelszó

en: Confirm password
hu: Jelszó megerősítése

en: Passwords must match
hu: A jelszavaknak egyezniük kell

en: Change Wallet Password?
hu: Megváltoztatja a jelszótároló jelszavát?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
hu: Most, hogy módosította a bejelentkezési jelszavát, fontolja meg az alapértelmezett KWallet jelszavának megváltoztatását is, hogy egyezzenek.

en: What is KWallet?
hu: Mi az a KWallet?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
hu: A KWallet egy jelszókezelő, amely a vezeték néküli hálózatok és más titkosított erőforrások jelszavait tárolja. Külön jelszavával zárolt, amely különbözik a bejelentkezési jelszavától. Ha a két jelszó egyezik, bejelentkezéskor automatikusan feloldódik, és nem kell megadnia a KWallet jelszavát is.

en: Change Wallet Password
hu: Jelszótároló jelszavának megváltoztatása

en: Leave Unchanged
hu: Ne változzon

en: Create User
hu: Felhasználó létrehozása

en: Name:
hu: Név:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Standard
hu: Normál

en: Administrator
hu: Rendszergazda

en: Account type:
hu: Fióktípus:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Confirm password:
hu: Jelszó megerősítése:

[ctx: @action:button Create a new user]
en: Create
hu: Létrehozás

[ctx: @action:button Cancel creating new user]
en: Cancel
hu: Mégse

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
hu: Képterület kiválasztása

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
hu: Ujj regisztrálva

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a jobb mutatóujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a jobb középső ujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a jobb gyűrűsujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a jobb kisujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a jobb hüvelykujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a bal mutatóujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a bal gyűrűsujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a bal gyűrűsujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a bal kisujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
hu: Nyomja a bal hüvelykujját többször az ujjlenyomat-érzékelőhöz.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a jobb mutatóujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a jobb középső ujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a jobb gyűrűsujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a jobb kisujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a jobb hüvelykujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a bal mutatóujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a bal középső ujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a bal gyűrűsujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a bal kisujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
hu: Húzza át többször a bal hüvelykujját az ujjlenyomat-érzékelőn.

en: Configure Fingerprints
hu: Ujjlenyomatok beállítása

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Cancel
hu: Mégse

en: Done
hu: Kész

en: Re-enroll finger
hu: Ujj újraregisztrálása

en: Delete fingerprint
hu: Ujjlenyomatok törlése

en: No fingerprints added
hu: Nincsenek hozzáadva ujjlenyomatok

en: Users
hu: Felhasználók

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
hu: Új hozzáadása…

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
hu: Új felhasználó hozzáadása…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
hu: Nyomja meg a Szóközt a felhasználói profil szerkesztéséhez.

en: Pick a finger to enroll
hu: Válassza ki a regisztrálandó ujjat

[ctx: @title]
en: Change Avatar
hu: Profilkép megváltoztatása

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
hu: Semmi

[ctx: @item:intable]
en: Feisty Flamingo
hu: Harcias flamingó

[ctx: @item:intable]
en: Dragon's Fruit
hu: Sárkánygyümölcs

[ctx: @item:intable]
en: Sweet Potato
hu: Édesburgonya

[ctx: @item:intable]
en: Ambient Amber
hu: Ambiens borostyán

[ctx: @item:intable]
en: Sparkle Sunbeam
hu: Csillogó napsugár

[ctx: @item:intable]
en: Lemon-Lime
hu: Citrom-lime

[ctx: @item:intable]
en: Verdant Charm
hu: Zöldellő báj

[ctx: @item:intable]
en: Mellow Meadow
hu: Puha rét

[ctx: @item:intable]
en: Tepid Teal
hu: Lagymatag réce

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Blue
hu: Plazmakék

[ctx: @item:intable]
en: Pon Purple
hu: Pon lila

[ctx: @item:intable]
en: Bajo Purple
hu: Bajo lila

[ctx: @item:intable]
en: Burnt Charcoal
hu: Égett faszén

[ctx: @item:intable]
en: Paper Perfection
hu: Papírtökéletesség

[ctx: @item:intable]
en: Cafétera Brown
hu: Kávébarna

[ctx: @item:intable]
en: Rich Hardwood
hu: Erezett keményfa

[ctx: @action:button]
en: Go Back
hu: Vissza

[ctx: @action:button]
en: Initials
hu: Monogram

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
hu: Fájl kiválasztása…

[ctx: @title]
en: Choose a picture
hu: Válasszon képet

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
hu: Képfájlok (minden fő fájltípus) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
hu: Helykitöltő ikon

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
hu: Felhasználói profilkép helykitöltő ikonja

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User Without Deleting Files?
hu: Bejelentkezett felhasználó törlése fájlok törlése nélkül?

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User?
hu: Bejelentkezett felhasználó törlése?

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in, so their files cannot be deleted. Delete just the account instead?<nl/><nl/>This will make %1 unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
hu: %1 be van jelentkezve, ezért a fájljai nem törölhetők. Törli csak a fiókot?<nl/><nl/>Ezáltal %1 nem fog tudni újra bejelentkezni, és kijelentkezésig furcsa működést tapasztalhat.

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in. Deleting the account will make them unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
hu: %1 be van jelentkezve. A fiók törlése miatt nem fog tudni újra bejelentkezni, és kijelentkezésig furcsa működést tapasztalhat.

[ctx: @action: button]
en: Delete %1
hu: %1 törlése

en: Change avatar
hu: Profilkép megváltoztatása

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
hu: A fióktípust csak akkor lehet Normálra módosítani, ha van legalább egy másik Rendszergazda fiók a rendszerben. Enélkül a hitelesítés lehetetlenné válna, vagy a root jelszó nem biztonságos használatát igényelné.

en: Email address:
hu: E-mail cím:

en: Delete files
hu: Fájlok törlése

en: Keep files
hu: Fájlok megtartása

en: Delete User…
hu: Felhasználó törlése…

en: Configure Fingerprint Authentication…
hu: Ujjlenyomattal történő hitelesítés beállítása…

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
hu: Az ujjlenyomatok használhatók a jelszavak helyettesítésére, ha fel kell oldania a képernyőt, adminisztrátori jogosultságot kell adnia alkalmazásoknak vagy parancssori programoknak.<nl/><nl/>A rendszerbe történő bejelentkezéshez egyelőre nem használhat ujjlenyomatot.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
hu: Nem sikerült levágni a képet: %1

en: Could not get permission to save user %1
hu: Nincs meg a jogosultság a(z) %1 felhasználó mentéséhez

en: There was an error while saving changes
hu: Hiba történt a változtatások mentése során

en: Failed to resize image: opening temp file failed
hu: A kép átméretezése meghiúsult: nem sikerült megnyitni az átmeneti fájlt

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
hu: A kép átméretezése meghiúsult: nem sikerült írni az átmeneti fájlt

en: Your Account
hu: Az Ön fiókja

en: Other Accounts
hu: Egyéb fiókok
