KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (27 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
hu: A jelenlegi Plasma stílus neve

en: Unable to create a temporary file.
hu: Nem lehet létrehozni egy ideiglenes fájlt.

en: Unable to download the theme: %1
hu: Nem lehet letölteni a témát: %1

en: Theme installed successfully.
hu: A téma sikeresen települt.

en: Theme installation failed.
hu: Nem sikerült telepíteni a témát.

en: Removing theme failed: %1
hu: Nem sikerült eltávolítani a témát: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
hu: Ez az eszköz lehetővé teszi a jelenlegi Plasma munkamenet témájának beállítását anélkül, hogy véletlenül egy nem elérhetőt, vagy már beállítottat választana ki.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
hu: A Plasma munkamenethez beállítandó téma neve (teljes elérési út megadása esetén csak az útvonal utolsó része lesz figyelembe véve)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
hu: A rendszer összes elérhető témájának megjelenítése (és hogy melyik a jelenlegi téma)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
hu: A kért „%1” téma már be van állítva, mint aktuálisa téma a jelenlegi Plasma munkamenetben.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
hu: A jelenlegi Plasma munkamenet témája beállítva erre: %1

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
hu: A(z) „%1” téma nem található. A téma a következő opciók egyike kell, hogy legyen: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
hu: Az alábbi Plasma témák találhatók meg a rendszeren:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
hu: Minden téma

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
hu: Világos témák

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
hu: Sötét témák

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
hu: Színséma-kompatibilis

en: Install from File…
hu: Telepítés fájlból…

en: Get New…
hu: Új letöltése…

en: Follows color scheme
hu: Követi a színsémát

en: Edit Theme…
hu: Téma szerkesztése…

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Plasma style
hu: Plasma stílus eltávolítása

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete the active Plasma style
hu: Az aktív Plasma stílus nem törölhető

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete system-installed Plasma styles
hu: A rendszer által telepített Plasma stílusok nem törölhetők

[ctx: @info:tooltip]
en: Don’t delete this Plasma style
hu: Ne törölje ezt a Plasma stílust

en: Open Theme
hu: Téma megnyitása

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
hu: Témafájlok (*.zip, *.tar.gz, *.tar.bz2)
