plasma-workspace - en to hu translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
hu: %1 innen: %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
hu[0]: %2 / %1 fájl ide: %3
hu[1]: %2 / %1 fájl ide: %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
hu[0]: %1 fájl ide: %2
hu[1]: %1 fájl ide: %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
hu[0]: %2 / %1 fájl
hu[1]: %2 / %1 fájl

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
hu[0]: %1 fájl
hu[1]: %1 fájl

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
hu[0]: %2 / %1 elem
hu[1]: %2 / %1 elem

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
hu[0]: %1 elem
hu[1]: %1 elem

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
hu: %1 ide: %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
hu[0]: %1 fájl ide: %2
hu[1]: %1 fájl ide: %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
hu: ide: %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
hu: %1 innen: %2

en: Application closed unexpectedly.
hu: Az alkalmazás váratlanul bezárult.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
hu[0]: Olvasatlan értesítés
hu[1]: Olvasatlan értesítések

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
hu[0]: %1 értesítés érkezett a Ne zavarjanak módban.
hu[1]: %1 értesítés érkezett a Ne zavarjanak módban.

[ctx: @action:button Show the notifications popup]
en: Show Notifications
hu: Értesítések megjelenítése
