kfontinst - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Where to Install
hy: Որտեղ տեղադրել

en: Print
hy: Տպել

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ուզումեք ջնջել:
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ուզումեք ջնջել:

en: Size
hy: Չափ

en: Date
hy: Ամիս ամսաթիվ

en: Family
hy: Ընտանիք

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Installing
hy: Տեղադրում
