plasma-workspace - en to ia translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
ia: Apparentia

en: %1 Details
ia: %1 Detalios

en: Sensors Details
ia:  Detalios de sensores

en: System Monitor
ia: Monitor de systema

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
ia: Aperi Monitor de systema ...
