plasma-workspace - en to ia translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
ia: Monstrator Discoperite

en: A display has been plugged in.
ia: Un monstrator ha essite connectite.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
ia: Monstrator Removite

en: A display has been unplugged.
ia: Un  monstrator ha essite disconnectite.

en: %1 has been plugged in.
ia: %1 ha essite connectite

en: A USB device has been plugged in.
ia: Un dispositivo USB ha essite connectite.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
ia: Un dispositivo USB Discoperite

en: %1 has been unplugged.
ia: %1 ha essite disconnectite

en: A USB device has been unplugged.
ia: Un dispositivo USB ha essite disconnectite.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
ia: Dispositivo USB Removite
