plasma-workspace - en to ia translation catalogue (13 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
ia: %1 ab %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ia[0]: %2 de %1 file a %3
ia[1]: %2 de %1 files a %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ia[0]: %1 file a: %2
ia[1]: %1 files a: %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ia[0]: %2 de %1 file
ia[1]: %2 de %1 files

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ia[0]: %2 de %1 elemento
ia[1]: %2 de %1 elementos

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
ia[0]: %1 elemento
ia[1]: %1 elementos

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ia: %1 a  %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
ia[0]: %1 file a %2
ia[1]: %1 files a %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ia: a %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
ia: %1 ab %2

en: Application closed unexpectedly.
ia: Application  claudeva inopinatemente.

[ctx: @title]
en: Unread Notification | Unread Notifications
ia[0]: Notificationes non legite
ia[1]: Notificationes non legite

[ctx: @info]
en: %1 notification was received while Do Not Disturb was active. | %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
ia[0]: %1 notification esseva recipite durante que Non Disturbar esseva active.
ia[1]: %1 notificationes esseva recipite durante que Non Disturbar esseva active.
