plasma-desktop - en to ia translation catalogue (89 entries)

en: No fingerprint device found.
ia: Nulle dispositivo de impression digital trovate.

en: Retry scanning your finger.
ia: Reessaya scander tu digito.

en: Swipe too short. Try again.
ia: Glissar troppo breve. Essaya de novo.

en: Finger not centered on the reader. Try again.
ia: Digito non centrate sur lector. Essaya de novo.

en: Remove your finger from the reader, and try again.
ia: Remove tu digito ab le lector, e essaya de novo.

en: Fingerprint enrollment has failed.
ia: Inrolmento de impression digital ha fallite.

en: There is no space left for this device, delete other fingerprints to continue.
ia: Il non ha spatio lassate per iste dispositivo, dele altere impressiones digital a continuar.

en: The device was disconnected.
ia: Le dispositivo esseva disconnectite.

en: An unknown error has occurred.
ia: Il occurreva un error incognite

en: Change Password
ia: Modifica contrasigno

en: Set Password
ia: Fixa contrasigno

en: Password
ia: Contrasigno

en: Confirm password
ia: Confirma contrasigno

en: Passwords must match
ia: Contrasigno debe coincider

en: Change Wallet Password?
ia: Modifica contrasigno de Portafolio?

[ctx: @info]
en: Now that you have changed your login password, consider changing the password on your default KWallet to match it.
ia: Ora que tu ha cambiate tu contrasigno de accesso, tu pote anque voler cambiar le contrasigno su tu portafolio predefinite de Kwallet pro facer lo coincider.

en: What is KWallet?
ia: Esque es KWallet?

en: KWallet is a password manager that stores your passwords for wireless networks and other encrypted resources. It is locked with its own password which differs from your login password. If the two passwords match, it can be unlocked at login automatically so you don't have to enter the KWallet password yourself.
ia: Kwallet es un gestor de contrasigno que immagazina tu contrasignos per retes sin cablos e altere ressources cryptate. Illo es blocate con su proprie contrasigno que differe ab tu contrasigno de accesso. si le duo contrasigno coincide, illo pote esser disblocate automaticamente al accesso assi que tu non deve insertar per te mesme le contrasigno de KWallet.

en: Change Wallet Password
ia: Modifica contrasigno de Portafolio

en: Leave Unchanged
ia: Lassa sin modificationes

en: Create User
ia: Crea usator

en: Name:
ia: Nomine:

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Account type:
ia: Typo de conto:

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Confirm password:
ia: Confirma contrasigno

[ctx: @title:window]
en: Select Picture Area
ia: Selige area de photo

[ctx: @info:status]
en: Finger enrolled
ia: Digito inrolate

en: Please repeatedly press your right index finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito indice dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your right middle finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito medie dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your right ring finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito anular dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your right little finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito auricular dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your right thumb on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito pollice dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your left index finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito indice sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your left middle finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito medie sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your left ring finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito anular sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your left little finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito auricular sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly press your left thumb on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu pressa repetitemente tu digito pollice sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your right index finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito indice dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your right middle finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito medie dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your right ring finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito anular dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your right little finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito auricular dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your right thumb on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito pollice dextere sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your left index finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito indice sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your left middle finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito medie sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your left ring finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito anular sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your left little finger on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito auricular sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Please repeatedly swipe your left thumb on the fingerprint sensor.
ia: Pro favor tu glissa repetitemente tu digito pollice sinistre sur le sensor de impression digital.

en: Configure Fingerprints
ia: Configura impressiones digital

en: Add
ia: Adde

en: Cancel
ia: Cancella

en: Done
ia: Facite

en: Re-enroll finger
ia: Re-inrola digito

en: Delete fingerprint
ia: Dele impression digital

en: No fingerprints added
ia: Nulle impression digital addite

en: Users
ia: Usatores

[ctx: @action:button As in, 'add new user']
en: Add New…
ia: Adde Nove …

[ctx: @action:button]
en: Add New User…
ia: Adde nove usator…

[ctx: @info:usagetip]
en: Press Space to edit the user profile
ia: Pressa Spatio per modificar le profilo de usator

en: Pick a finger to enroll
ia: Colliger un digito a inrolar

[ctx: @title]
en: Change Avatar
ia: Cambia Avatar

[ctx: @item:intable]
en: It's Nothing
ia: Il es nihil

[ctx: @action:button]
en: Go Back
ia: Vade retro

[ctx: @action:button]
en: Initials
ia: Initiales

[ctx: @action:button]
en: Choose File…
ia: Selige file...

[ctx: @title]
en: Choose a picture
ia: Selige un pictura

[ctx: @option file type (mime type) for avif, bmp, gif, jp2, jpeg, jpg, pbm, pgm, png, ppm, tiff, wbmp, webp, xbm, xpm image file formats; do not translate *.avif, *.bmp, *.gif, *.jp2, *.jpeg, *.jpg, *.pbm, *.pgm, *.png, *.ppm, *.tiff, *.wbmp, *.webp, *.xbm, *.xpm]
en: Image files (All major file types) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)
ia: Files de imagine (Omne typos major de file) (*.avif *.bmp *.gif *.jp2 *.jpeg *.jpg *.pbm *.pgm *.png *.ppm *.tiff *.wbmp *.webp *.xbm *.xpm)

[ctx: @action:button]
en: Placeholder Icon
ia: Icone de Substituto

[ctx: @info:whatsthis]
en: User avatar placeholder icon
ia: Usa Icone de Substituto de avatar de usator

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User Without Deleting Files?
ia: Dele Usatores Accedite Sin Deler Files?

[ctx: @title:window]
en: Delete Logged-In User?
ia: Dele usator accedite?

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in, so their files cannot be deleted. Delete just the account instead?<nl/><nl/>This will make %1 unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
ia: %1 es currentemente accedite, assi lor files non pote esser delite. Dele solmente le conto in loco?<nl/><nl/> Isto facere que %1 es incapace a acceder novemente, e illos potere experientiar comportamentos estranie usque illos claude le session.

[ctx: @info:usagetip]
en: %1 is currently logged in. Deleting the account will make them unable to log in again, and they may experience strange behaviors until they log out.
ia: %1 es currentemente accedite. Deler le conto facera que los  es incapace a acceder novemente, e illos potera experientiar comportamentos estranie  usque illos claude le session.

[ctx: @action: button]
en: Delete %1
ia: Dele %1

en: Change avatar
ia: Cambia Avatar

en: Cannot change the account type to Standard unless there is at least one other Administrator account on the system. Without one, authentication would become impossible or require the insecure use of the root password.
ia: Non pote cambiar le typo de conto a Standard a minus que il ha al minus un altere contode Administrator sur le systema. Sin un, le authentication deveria impossibile o requirer le uso insecur per contrassigno radice (i.e. de root).

en: Email address:
ia: Adresse de E-Posta:

en: Delete files
ia: Dele files

en: Keep files
ia: Mantene files

en: Delete User…
ia: Dele usator...

en: Configure Fingerprint Authentication…
ia: Configura Authentication de impressiones digital ...

[ctx: @info]
en: Fingerprints can be used in place of a password when unlocking the screen and providing administrator permissions to applications and command-line programs that request them.<nl/><nl/>Logging into the system with your fingerprint is not yet supported.
ia: Impressiones digital pote esser usate in loco de contrasigno quando disbloca le schermo e forni permissiones de administration a applicationes e programmas a linea de commando que require los.<nl/><nl/>Acceder a iste systema con tu impression digital non es ancora supportate.

[ctx: @info]
en: Failed to crop image: %1
ia: Il falleva a tonder imagine: %1

en: Could not get permission to save user %1
ia: Non poteva obtener permission a salveguardar usator %1

en: There was an error while saving changes
ia: Il habeva un error durante que il salveguardava cambiamentos

en: Failed to resize image: opening temp file failed
ia: Falleva a redimensionar image. il falleva a aperir file temp

en: Failed to resize image: writing to temp file failed
ia: Falleva a redimensionar image. il falleva a scriber in file temp

en: Your Account
ia: Tu conto

en: Other Accounts
ia: Altere contos
