plasma-workspace - en to ia translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
ia: Gestion de Session

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
ia: Monstra Schermo de clausura de session

en: Log Out
ia: Claude session

en: Shut Down
ia: Arresto (shut down)

en: Reboot
ia: Reboot (re-initia)

en: Log Out Without Confirmation
ia: Claude session sin confirmation

en: Shut Down Without Confirmation
ia: Stoppa  (halto) sin confirmation

en: Reboot Without Confirmation
ia: Re-starta (reboot) sin confirmation
