plasma-workspace - en to id translation catalogue (5 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
id: Konfigurasikan Virtual Keyboard...

en: Virtual Keyboard: unavailable
id: Virtual Keyboard: tak tersedia

en: Virtual Keyboard: disabled
id: Virtual Keyboard: dinonfungsikan

en: Virtual Keyboard: visible
id: Virtual Keyboard: terlihat

en: Virtual Keyboard: enabled
id: Virtual Keyboard: difungsikan
