plasma_engine_keystate - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Hyper
id: Hiper

en: Left Button
id: Tombol Kiri

en: Right Button
id: Tombol Kanan

en: Middle Button
id: Tombol Tengah

en: First X Button
id: Tombol X Pertama

en: Second X Button
id: Tombol X Kedua

en: Pressed
id: Ditekan

en: Latched
id: Dikunci

en: Locked
id: Dikunci
