plasma-workspace - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Local
id: Lokal

en: Timezone
id: Zona-waktu

en: Timezone City
id: Zona-waktu Kota

en: Timezone Continent
id: Zona-waktu Benua

en: Timezone Country
id: Zona-waktu Negara

en: Offset
id: Ofset

en: Timezone Abbreviation
id: Singkatan Zona-waktu

en: DateTime
id: WaktuTanggal

en: Latitude
id: Garis lintang

en: Longitude
id: Garis bujur

en: Solar
id: Surya

en: Moon
id: Rembulan
