plasma-workspace - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Open Containing Folder
id: Buka Folder Yang Mengandungnya

en: Image
id: Citra

en: Spreadsheet
id: Lembar-sebar

en: Presentation
id: Presentasi

en: Document
id: Dokumen

en: Archive
id: Arsip

en: Text
id: Teks
