plasma-workspace - en to ie translation catalogue (13 entries)

[ctx: @action:button]
en: Copy Plasma Version
ie: Copiar li version de Plasma

en: Plasma Shell
ie: Shell Plasma

en: Plasma Failed To Start
ie: Ne successat lansar Plasma

[ctx: OSD informing that the system is muted, keep short]
en: Audio Muted
ie: Li audio es assurdat

[ctx: OSD informing that the microphone is muted, keep short]
en: Microphone Muted
ie: Microfon es assurdat

[ctx: touchpad was enabled, keep short]
en: Touchpad On
ie: Panel tactil activ

[ctx: touchpad was disabled, keep short]
en: Touchpad Off
ie: Panel tactil ínactiv

[ctx: wireless lan was enabled, keep short]
en: Wifi On
ie: Wifi activ

[ctx: wireless lan was disabled, keep short]
en: Wifi Off
ie: Wifi ínactiv

[ctx: Bluetooth was enabled, keep short]
en: Bluetooth On
ie: Bluetooth activ

[ctx: Bluetooth was disabled, keep short]
en: Bluetooth Off
ie: Bluetooth ínactiv

[ctx: Screen manufacturer and model on connector]
en: %1 %2 on %3
ie: %1 %2 che %3

en: Add Panel
ie: Adjunter un panel
