plasma-workspace - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
is: Útlit

en: Use single button for application menu
is: Nota einn hnapp fyrir forritavalmynd

en: Show full application menu
is: Birta fulla forritavalmynd

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
is: Opna valmynd

en: Search
is: Leita

en: Search…
is: Leita…
