plasma-workspace - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
is: Útlit

en: %1 Details
is: Nánar um %1

en: Sensors Details
is: Nánar um skynjara

en: System Monitor
is: Kerfiseftirlit

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
is: Opna kerfiseftirlit…
