plasma-workspace - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
is: Vinstri hnappur

en: Right Button
is: Hægri hnappur

en: Middle Button
is: Miðhnappur

en: First X Button
is: Fyrsti X-hnappur

en: Second X Button
is: Annar X-hnappur

en: Pressed
is: Ýtt

en: Latched
is: Festur

en: Locked
is: Læstur
