plasma-workspace - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Local
is: Staðartími

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Timezone City
is: Tímabelti borgar

en: Timezone Continent
is: Tímabelti heimsálfu

en: Timezone Country
is: Tímabelti lands

en: Offset
is: Hliðrun

en: Timezone Abbreviation
is: Skammstöfun tímabeltis

en: DateTime
is: Dagsetning/tími

en: Latitude
is: Breiddargráða

en: Longitude
is: Lengdargráða

en: Solar
is: Sól

en: Moon
is: Tungl
