plasma-workspace - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
is: Opna möppu sem skráin er í

en: Audio
is: Hljóð

en: Image
is: Mynd

en: Video
is: Myndskeið

en: Spreadsheet
is: Töflureiknir

en: Presentation
is: Kynning

en: Folder
is: Mappa

en: Document
is: Skjal

en: Archive
is: Safnskrá

en: Text
is: Texti
