plasma-workspace - en to is translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
is: Skjár fannst

en: A display has been plugged in.
is: Skjá var stungið í samband.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
is: Skjár fjarlægður

en: A display has been unplugged.
is: Skjár var tekinn úr sambandi.

en: %1 has been plugged in.
is: %1 hefur verið tengt.

en: A USB device has been plugged in.
is: USB-tæki hefur verið tengt.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
is: USB-tæki fannst

en: %1 has been unplugged.
is: %1 hefur verið aftengt.

en: A USB device has been unplugged.
is: USB-tæki hefur verið aftengt.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
is: USB-tæki fjarlægt
