plasma-workspace - en to is translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
is: Skjár fannst

en: A display has been connected.
is: Skjár var settur í samband.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
is: Skjár fjarlægður

en: A display has been disconnected.
is: Skjár var tekinn úr sambandi.

en: %1 has been connected.
is: %1 var sett í samband.

en: A USB device has been connected.
is: USB-tæki var sett í samband.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
is: USB-tæki fannst

en: %1 has been disconnected.
is: %1 var aftengt.

en: A USB device has been disconnected.
is: USB-tæki var aftengt.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Went Away
is: USB-tæki var tekið burt
