plasma-workspace - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
is: Setustýring

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
is: Sýna útskráningarskjá

en: Log Out
is: Skrá út

en: Shut Down
is: Slökkva á tölvunni

en: Reboot
is: Endurræsa

en: Log Out Without Confirmation
is: Skrá út án staðfestingar

en: Shut Down Without Confirmation
is: Slökkva á tölvu án staðfestingar

en: Reboot Without Confirmation
is: Endurræsa tölvu án staðfestingar
