plasma-workspace - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
it: Aspetto

en: %1 Details
it: Dettagli di %1

en: Sensors Details
it: Dettagli del sensore

en: System Monitor
it: Monitor di sistema

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
it: Apri Monitor di sistema…
